Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 1:1. Sekantis ketvirtfinalio mačas vyks Belgrade, kur bazuojasi „Maccabi“ klubas.

Izraelio krepšinio flagmanas vertėsi be Wade'o Baldwino, kuris patyrė traumą pirmajame šių ekipų susitikime.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo svečiams iš Tel Avivo, kurie po netikėto Jasielio Rivero tritaškio įgijo 8 taškų persvarą (28:20).

Visgi antrajame kėlinyje savo žodį tarė Kostas Sloukas pataikė tris tolimus metimus, o PAO sužaidė atkarpą 21:3 ir susikrovė dviženklį pranašumą (51:39).

Po pertraukos šeimininkai nemažino apsukų bei toliau didino savo pranašumą (71:56).

Visgi „Maccabi“ sugebėjo reabilituotis ir suaidė atkarpą 12:0 bei priartėjo prie šeimininkų (71:68).

Visgi „Panathinaikos“ stabilizavo situaciją ir po Ioannio Papapetrou trečio taiklaus tolimo metimo susigrąžino dviženklę persvarą (82:70).PAO tesė sėkmingą atkarpą, o Kosto Slouko eilinis taiklus metimas galutinai sunaikino svečių šansus pakovoti dėl pergalės (86:70).

Marius Grigonis rungtyniavo beveik 18 minučių bei pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 4 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai Graikijos komandos stovykloje žaidė Kostas Sloukas pelnęs 29 taškus, Ioannis Papapetrou surinko 15, Konstantinos Mitoglou pridėjo 14 taškų.

„Maccabi“ komandai Lorenzo Brownas pelnė 18 taškų, Jake'as Cohenas ir Antonius Clevelandas surinko po 12, Tamiras Blattas pridėjo 11 taškų.