Savų žiūrovų akivaizdoje Eurolygos čempionai turėjo rimtai paplušėti siekiant pergalės prieš vienus iš pirmenybių autsaiderius.

Po dviejų kėlinių Madrido klubas turėjo tik taško persvarą (38:37). Lygi kova vyko ir trečiajame ketvirtyje, kur „Real“ krepšininkai atitrūko 5 taškais (61:56).

Visgi lemiamos dešimt žaidimo minučių išsprendė visus klausimus. Lietuvio komandai nepavyko atsilaikyti, o „Real“ įgijo dviženklę persvarą.

Naudingai rungtyniavo ir pats M. Blaževičius, kuris per 28 minutes pelnė 9 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit., 5/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 10 naudingumo balų.

„Monbus Obradoiro“ neišgelbėjo Thomo Scrubbo 25 pelnyti taškai, Artiomas Pustovyi surinko 11.

„Real“ komandai Džananas Musa pelnė 13 taškų, Fabienas Causeuras surinko 12, Guerschonas Yabusele pridėjo 11 taškų.

Netikėtą pralaimėjimą Ispanijoje patyrė Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ (21/10), kuri išvykoje 92:108 (24:28. 19:27, 31:20, 18:33) neprilygo Andoros „MoraBanc“ (12/19).

Lietuvis per 19 minučių pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 10 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai katalonų gretose rungtyniavo Joelis Parra su 22 taškais, Willy Hernangomezas surinko 15, Dario Brizuela pridėjo 13 taškų.

„MoraBanc“ komandai Jerrickas Hardingas pelnė 20 taškų, Stanas Okoye surinko 15, Mihajlo Andričius ir Jeanas Montero pridėjo po 14 taškų.